#bize her zaman ulaşabilirsiniz iletişim

TELEFON DESTEK HATTI

(+90) 850 220 00 04

GENEL MERKEZ / FABRİKA

Macun Mah. Batı Blv. ATB İş Mrk.
I Blok 1/249 Yenimahalle / Ankara

E-POSTA

Bilgi/Genel: info@woccoffee.com
Sipariş: siparis@woccoffee.com

ŞUBELER

WOC – WORLD OF COFFEE olarak kahve ve diğer lezzetlerimizi Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye tattırmayı ve duyurmayı misyon edinmiş bir kahve kavurma şirketi olarak, şubeleşmeye de önem gösteriyoruz. Coffee Shop olarak ilk şubemizi Ankara’nın yükselen yıldızı Atakule’de bir süredir başarıyla işletmekteyiz. Aynı zamanda Ankara ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yeni şube girişimlerimiz planlamalar dahilindedir. Çok yakın süre içerisinde Kuzu Effect AVM’de de yerimizi almış olacağız. Tüm Şubelerimize ait fotoğraflar ve açık adresler aşağıda sunulmuştur.

KUZU EFFECT AVM

WOC - KUZU EFFECT AVM ŞUBESİ

En mutlu anlar, hiç bitmesin istenir. Gökyüzüne uzanan bembeyaz bir kule ya da ormanın yanı başında hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bir seyir terası gibi…
Kuzu Effect, işte bu sınırsızlık heyecanıyla kurgulandı. Çünkü bazı yerlerde mutluluğun sınırı olmamalı.

WOC – World of Coffee olarak ikinci şubemiz çok yakında “mutluluğun sınırı olmayan” Kuzu Effect AVM’de yerini alıyor.

ATAKULE AVM

WOC - ATAKULE AVM ŞUBESİ

Ankara’nın ve Türkiye’nin kollektif hafızasındaki en önemli simgelerinden biri olan Atakule; 13 Ekim 1989’da açıldığında, Ankara artık bambaşkaydı… 50 bin metrekarelik bir alanda yapılandırılan Atakule’nin 2017’de En İyi Yerel Merkezli AVM ödülü ile onurlandırılan yeni mimarisi etkileyici!

Bu güzel AVM’de WOC Cofee olarak yerimizi aldık. Sizlere Atakule AVM’de hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

İLETİŞİM FORMU

WOC – WORLD OF COFFEE olarak tüm müşterilerimizin görüş ve önerilerini yakından takip ediyoruz. Bize aşağıdaki iletişim formumuz aracılığı ile her zaman ulaşabilirsiniz.

ÜST

X