hakkimizdaheader

#more than a coffee WOC Coffee Kimdir?

Kahveye olan aşkımızdan yola çıkarak 2018  yılı başında aldığımız kararla sizlere en iyi kahveyi sunmak için markamızı kurduk. Farklı sektörlerdeki 25 yılı aşkın tecrübemiz ve her geçen gün artan kahve tutkumuz ile kahve severlerin hizmetindeyiz.
Kahve bizim için tutku, kalite vazgeçilmezimiz.. Dünyanın çeşitli yörelerinden büyük bir titizlikle seçtiğimiz kahvelerimizi kavurma tesisimizde özenle kavuruyoruz.
Mağazalarımızda 3.dalga demleme alanlarımızda misafirlerimizle interaktif bir bağ kurarken, yüksek kalite ve konforlu bir ortamda kendilerini evde hissetmelerini sağlıyoruz.
Çalışanlarımız markamızın bir parçası. WOC çalışanlar için sadece bir iş yeri değil aynı zamanda kahve eğitim merkezi.
Mesleki eğitimlere önem veriyoruz ve sektörü daha üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Bu konuda hem kendimizi geliştirmeyi hem de sektöre yeni insanlar kazandırmayı görev edindik.
WOC çevre dostudur ve bu konuda Ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Geri dönüşüm oranını arttırmak, çalışanları ve tüketicileri bilinçlendirmek, yenilikçi çözümler geliştirmek ve çevre duyarlılığını kurumsal bir ilke haline getirmek hedeflerimizdendir.
woccoffee aboutus logo 1

100+

İçecek Çeşidi

1000+

MUTLU MÜŞTERİ

10+

BÖLGESEL SATIŞ AĞI

Misyon

Her gün ilk gün heyecanıyla hazırladığımız kahvelerimizi misafirlerimizle buluşturmak ve sektörde öncü marka olmak.

Değerlerimiz

Etik, Kalite, Mükemmellik, Sürdürülebilirlik, Öncülük, Müşteri Odaklılık

woc etik

ETİK

Kahvenin çekirdekten fincanlarımıza uzanan serüvenindeki her aşamasında bizi biz yapan değerlerimize sadık kalacağımızın sözünü veriyoruz.
kalite

KALİTE

Kahve severlerin istek ve ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap verebilmek için; üretimin ve hizmetlerimizin her aşamasında en kaliteli malzemleri kullanıp, sektörde öncü olan iş ortakları ile çalışıyoruz.
surdurulebilirlik woc

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Biz kahveye aşığız! Ve onu bize veren doğaya minnettarız! WOC ailesi olarak ekolojik dengeye zarar vermeden, sosyal, ekonomik ve çevresel tüm faktörleri göz önünde bulundurarak hizmet vermek en önemli görevlerimiz arasındadır.
onculuk

ÖNCÜLÜK

Türkiye'de kaliteli kahvenin öncüsü olmak, araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürekli devam ettirmek, kahve kalitemizi en gelişmiş ve doğru ekipmanları kullanarak desteklemek.
musteri

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Kahve severlerin istek ve geri bildirimlerini göz önünde bulundurarak en kaliteli kahveyi içmelerini sağlamak, müşterilerimizi kahve hakkında bilgilendirmek ve kaliteli kahve konusunda bilinçlendirmek.

ÜST

X